Głos rozsądku

Większość receptur ajurwedysjkich, którymi dzielę się z Wami, pochodzi od doktora Partapa Chauhana. Podobnie zresztą jak duża część mojej skromnej wiedzy na temat ajurwedy.

Przekazuję je Wam z wdzięcznością i uznaniem dla Niego.

Ze względu jednak na czytelność i „strawność” mojego pisania, a nie z chęci przypisywania sobie jego zasług, rezygnuję z tego, by każdorazowo powoływać się na niego.

Poza tym proszę, byście korzystali z wszelkich porad i pomysłów z rozsądkiem i pod żadnym pozorem nie rezygnowali z wizyty u lekarza oraz z leczenia przez niego zaleconego! Nie jestem lekarką ani nie zamierzam jej udawać. A moje sugestie to tylko i wyłącznie propozycje zmiany trybu życia na zdrowszy, uważniejszy i zgodny z naturą.

Do tego wpisu dołączam mantrę napisaną przez doktora Chauhana na jednym z wykładów. Jej recytowania uwalnia od złych nawyków, także pozostałych po poprzednich wcieleniach.

Nie sądzicie, że często łatwiej jest nauczyć się czegoś nowego niż ODUCZYĆ starego, nawet jeśli to „stare” jest uciążliwe?

2 przemyślenia na temat “Głos rozsądku

  1. Witam. Na Pani stronie nie mogę znaleźć adresu, gdzie są zajęcia , wykłady spotkania itd.? Czy może to PAni podać bądź też uaktualnić o te dane swoją strone?? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>