Dr Deepak Chopra: Zdrowie doskonałe

abcKsiążka ta łączy w sobie mądrość ajurwedy (najstarszej wiedzy medycznej) z najnowszymi odkryciami z zakresu medycyny i fizyki kwantowej.
Stanowi fascynująca lekturę dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są własnym zdrowiem i równocześnie przeczuwają, że łykanie tabletek nie załatwia sprawy.
Deepak Chopra twierdzi, że 80% naszych chorób ma źródło w stresie płynącym z niewłaściwego sposobu myślenia.
Proponuje więc czytelnikowi sposoby przywrócenia równowagi oparte o pradawną mądrość hinduskich lekarzy i uzupełnia je o wiedzę z zakresu mechaniki kwantowej ludzkiego ciała. Wszystko po to, by ostatecznie pokazać, że „pływanie na falach natury” zastosowane jako codzienny program profilaktyczny w naszym życiu wprowadzi w to życie harmonię i dobre samopoczucie.
Na stronach tej książki czytelnik znajdzie charakterystykę swego ciała z podziałem na dosze, wskazówki dietetyczne, propozycje ćwiczeń o raz opis prostych terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>